Natūralūs plaukų tresai. Kaina

Rankų darbo natūralūs plaukų tresai iš 

"Prabangūs plaukai"

Plaukų tresai naudojami plaukų prisegimui. 

"Prabangūs plaukai" su pasididžiavimu pristato išskirtinius rankų darbo natūralius plaukų tresus. Plaukų tresai - prisegami plaukai, kurie bet kada gali būti prisegti ir nusegti nuo nuosavų plaukų. 

"Prabangūs plaukai" prisegami plaukų tresai yra rankų darbo ir pagaminti su didele meile. Tresai yra pagaminti taip, kad moterims ir merginoms būtų patogu juos nešioti ir bet kada nusiimti. Kaip ir visi "Prabangūs plaukai" gaminiai, taip ir plaukų tresai yra pagaminti iš slaviškų natūralių plaukų, kurie nėra padengti silikonu ar kitaip chemiškai apdoroti. "Prabangūs plaukai" natūralūs tresai yra minkšti ir švelnūs. Išbandykite!

"Prabangūs plaukai" prisegamų tresų kainos priklauso nuo to, kiek buvo panaudota plaukų treso gamybai, todėl kainos nustatomos individualiai kiekvienam tresui. Kainos svyruoja nuo 300 eurų už gaminį. Šiuo metu yra pagamintas tam tikras plaukų tresų kiekis (nuotrauka dešinėje) ir artimiausioje ateityje jų gamyba nebus atnaujinta.

Paskubėkite įsigyti išskirtinį gaminį - rankų darbo natūralų plaukų tresą!

Prisegami ir prisiuvami plaukų tresai

Kiekviename paveikslėlyje rasite plaukų treso spalvos kodą (pagal pagrindinę plaukų spalvų kodų paletę), kiekį (gramais), ilgį, tipą ir kainą.

Išsirinkite Jums tinkamiausią.