Priaugintų plaukų rūšys

Plaukų priauginimas ir siūlomos plaukų rūšys

Kaip teisingai išsirinkti plaukus priauginimui?

Plaukai priauginimui skirstomi į 4 rūšis: azijietiškus, europietiškus, rusiškus ir slaviškus plaukus. Visi šie plaukai yra 100% žmogaus plaukai, tačiau jie visi priklauso skirtingoms rasėms ar etninėms grupėms. Kai kurie iš jų yra natūralūs plaukai, kai kurie - ne.

Daugelis gamyklų, siekiant padidinti savo pelną, chemiškai apdoroja parduodamus plaukus, taip klaidindamos savo klientes, esą jų parduodami plaukai priklauso tam tikrai rasei ar etninei grupei. Taip atsitiko su slaviškais ir europietiškais plaukais priauginimui. Parduodamų plaukų pakuotės skelbia, kad plaukai yra europietiški ar slaviški, tačiau iš tikrųjų jie yra kiniški ar indiški plaukai priauginimui, surinkti Kinijoje ar Indijoje. Cheminis plaukų apdorojimas paverčia plaukus glotniais ir švelniais "slaviškais" plaukais, Europos regione vadinamais - europietiškais, o Rusijos regione - rusiškais.

Problema yra ta, kad jau po kelių plaukų plovimų, cheminis apdorojimas yra nuplaunamas ir dailiosios lyties atstovės gali matyti, kaip glotnūs silikoniniai "slaviški" priauginti plaukai virsta į kietus, sausus, pažeistus, išsišakojusius ir netinkamus naudoti plaukus (iš Kinijos ar Indijos).

Visi plaukai priauginimui skiriasi savo struktūra, kokybe, kilmės šalimi, apdorojimu, susipainiojimo ("vėlimosi") lygiu.

Kad priauginti plaukai Jūsų nenuviltų, pateikiame visų priauginamų plaukų rūšių aprašymus:

Azijietiški plaukai priauginimui (Kiniški)

Šiai plaukų rūšiai priskiriamas storas ir labai kietas plaukas, kilęs iš Kinijos, arba joje apdorotas.

Azijietiški plaukai priauginimui pagal savo prigimtį yra juodi kaip anglis, todėl norint juos perdažyti, reikia juos stipriai paveikti chemiškai. Siekiant padaryti plaukus gražiais ir glotniais po cheminio apdorojimo, azijietiški plaukai priauginimui padengiami storu silikono sluoksniu.

Deja silikono sluoksnis nusiplauna jau po 1-3 plaukų plovimų. Šios rūšies plaukai pradeda labai veltis ir painiotis, nepadeda net apsilankymas pas gerą meistrą. O apie azijietiškų priaugintų plaukų korekciją negali būti nė kalbos.

Vienintelis tinkamas šių plaukų panaudojimas - plaukų tresai - plaukai nuimami ir jų nereikia plauti. 

Vienas ryškiausių azijietiškų priaugintų plaukų atstovas yra HairShop. 

Aziejietiškų plaukų kaina svyruoja nuo 0,30 iki 1,00 euro už 60 cm sruogą. 

Europietiški plaukai priauginimui (Indiški)

Europietiškais plaukais priauginimui yra vadinami plaukai atvežti iš Indijos. Jie yra stori ir sunkūs, o jų paviršius yra šiek tiek nudegęs nuo saulės. Šios rūšies plaukai taip pat, kaip ir azijietiški plaukai priauginimui, padengiami silikono sluoksniu, kuris greitai nusiplauna ir plaukas tampa sausas, neelastingas ir negyvas.

Tiek azijietiški, tiek europietiški priauginti plaukai tinka vienkartiniam naudojimui, t.y. iki pirmosios šios rūšies priaugintų plaukų korekcijos. Be to, norint, kad jie gražiai atrodytų visą nešiojimo laiką, reikia įdėti daug pastangų ir pasirūpinti specialiomis, nemažai kainuojančiomis priemonėmis.

Europietiškos plaukų sruogos ir plaukų juostelės priauginimui yra siūlomos tokių kompanijų: "Cinderella Hair", "Balmain Hair", "Euro So.Cap", So.Cap.Original", "Bellargo", "Great Lengths", "Angelohair" ir visi prisegami plaukų tresai.

Europietiški plaukai priauginimui kainuoja nuo 1,00 iki 1,50 euro už 50-60 cm sruogą. 

Rusiški plaukai priauginimui

Rusiški plaukai priauginimui surinkti pietinėje Rusijoje, Kazachstane ir vidurio Azijoje.

Šios rūšies plaukai tiesūs, glotnūs, blizgūs ir su neiškarpytais galiukais. Jų priežiūra nereikalauja didelių pastangų, o po plovimo jų apimtis padidėja ir jie pasunkėja. Idealiai tinka merginoms ir moterims, kurių pačių nuosavi plaukai yra stori ir sunkūs.

Rusiškos plaukų sruogos ir plaukų juostelės yra naudojamos neribotą laiką, iki tenkina jų ilgis. O jų kaina priklauso nuo plaukų apdirbimo ir apimties.

Vidutiniškai rusiški plaukai priauginimui kainuoja nuo 1,50 iki 2,00 euro už 60 cm sruogą.

Būkite budrios! Dažnai po slaviškų plaukų etikete parduodami azijietiški ar europietiški plaukai priauginimui 

Slaviški plaukai priauginimui

Slaviški plaukai priauginimui yra aukščiausios rūšies, geriausios kokybės, elastingi ir švelnūs kaip šilkas. Jie yra labai paklusnūs ir nereikalauja specialios priežiūros ir priemonių. Šios rūšies plaukai renkami slavų tautų žemėse (Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir Baltų šalyse).

Atrinkti slavų plaukai yra nedažyti ir niekaip chemiškai neapdoroti plaukai priauginimui, todėl juos vadina "nekaltais" (angl. Virgin). Slaviškos plaukų sruogos ir plaukų juostelės yra labai retos, t.y. įsigyti jas yra pakankamai sudėtinga ir dažnai tai tampa nepigiu malonumu.

Dėl savo savybių ir aukštos kokybės slaviški plaukai priauginimui yra reti ir juos ne taip paprasta surasti ir juos įsigyti. Dėl šių priežasčių slaviškų plaukų priauginimo kaina negali būti mažesnė negu 300 eurų už 100 g. plaukų (be meistro darbo).

Prabangūs plaukai savo darbui pasirinko būtent šiuos TIKRUS slaviškus plaukus, todėl jeigu ieškote kokybės, ją rasite mūsų salonuose.

Slaviški plaukai priauginimui - "PRABANGŪS PLAUKAI" pasirinkimas

Slaviški plaukai priauginimui yra kompanijos "PRABANGŪS PLAUKAI" pasirinkimas todėl, kad šie plaukai nėra chemiškai apdoroti, nedengti silikonu, jų galiukai yra sveiki ir neištrupėję. Jie tinka daugkartinėms korekcijoms ir tarnauja savo šeimininkėms ilgus metus. Pažiūrėti plaukus

Kuo skiriasi ir kaip atskirti slaviškus natūralius plaukus nuo europietiškų ir kiniškų plaukų priauginimui? Skaitykite čia