Plaukų priauginimo kursai

Plaukų priauginimo kursai

Prabangūs plaukai plaukų priauginimo akademijoje rengiami unikalūs plaukų priauginimo kursai, kurių metu studentai sužino apie visus esamus priauginimo būdus ir gauna visą reikiamą informaciją, kurią turi žinoti tikras plaukų priauginimo profesionalas.

Nuo senų laikų dailioji lytis siekė grožio ir tobulumo. Dabar yra daug skirtingų procedūrų leidžiančių įgyvendinti savo svajones. Viena iš tokių procedūrų yra plaukų priauginimas, nes plaukai moteriai yra tikra puošmena ir nuo jų būklės ir išvaizdos priklauso pačios moters savijauta.

Deja, bet ne visos merginos ir moterys gali pasigirti gražiais ir ilgais plaukais. Norint pakeisti šią situaciją, pasitelkiamas plaukų priauginimas, kurio išmokti šiandiena gali kiekvienas.

Plaukų priauginimas Lietuvoje tampa labai populiaru, vis daugiau ir daugiau merginų ir moterų kreipiasi plaukų priauginimo paslaugos. Siekiant patenkinti su kiekvienais metais didėjantį klientų srautą, organizuojami Prabangūs plaukai plaukų priauginimo kursai Vilniuje.  

Jeigu Jūs norite gerai uždirbti, paverčiant moteris ilgaplaukėmis ir tankiaplaukėmis gražuolėmis su natūraliais ir gražiais plaukais, baigę plaukų priauginimo kursus, galite realizuoti savo svajones. Plaukų priauginimo kursai - vienas geriausių sprendimų tiems, kas svajoja apie savarankišką ir labai paklausų darbą.

Plaukų priauginimo kursus veda Ksenija Dulskienė - sertifikuota plaukų priauginimo meistrė. 

Begalinė meilė plaukams, smulkmeniškumas ir kruopštumas ją skatina tobulėti ne tik plaukų priauginime, bet ir kuriant plaukų priauginimo tvirtinimo elementus. 

Ksenija yra ištobulinusi kapsulių darymo technologiją, įvaldžiusi priaugintų plaukų dažymo "know how" bei išradusi tobulos kapsulės formavimo ant kliento plaukų technologiją.

Ji dalinasi su studentais visomis turimomis žiniomis ir atskleidžia subtiliausias paslaptis ne tik nepriekaištingam darbui, bet ir meistro laiko taupymo aspektais.

Meistrė specializuojasi 3 tipų priauginimuose, nes jos manymu, tai mažiausiai nuosaviems plaukams kenkiantys priauginimo būdai: plaukų priauginimas keratino kapsulėmis, plaukų priauginimas juostelėmis ir plaukų priauginimas prisiuvant tresą. 

Visus jos darbus rasite Prabangūs plaukai Facebook puslapyje. 

Plaukų priauginimo kursai Vilnius - tai viena iš Prabangūs plaukai teikiamų paslaugų. Kursų programą sudaro 3 dienos arba 1 diena - sutrumpinta programa skubantiems.

1 diena - teorija ir praktika. Teorinėje dalyje studentams išsamiai pateikiama tokia informacija:  

 • Plaukų priauginimo būdai;
 • Priauginamų plaukų rūšys, jų klasifikacija;
 • Kaip patikrinti priauginamų plaukų kokybę?
 • Kliento plaukų struktūra, tekstūra, forma, ilgis, tankis ir plauko storis;
 • Kliento konsultacija, kliento plaukų būklės įvertinimas, priauginamų plaukų parinkimo klientui taisyklės (sruogų ir kapsulių storis, sruogų skaičius), spalvos parinkimas ir kainos klientui nustatymas;
 • Priauginamų plaukų dažymas, tonavimas prieš priauginimą;
 • Kliento nuosavų plaukų dažymo taisyklės su priaugintais plaukais;
 • Priauginimo priemonės ir instrumentai;
 • Pasiruošimas plaukų priauginimo procedūrai ir jos eiga;
 • Priaugintų plaukų korekcija, pasiruošimas jai ir jos eiga. Sruogų kapsulių perdarymas. Plaukų papildymas;
 • Priaugintų plaukų nuėmimas;
 • Priaugintų plaukų priežiūra. Reikalavimai prieš ir po priauginimo;
 • Reikalavimai plaukų priauginimo meistrui;
 • Dokumentai, reikalingi norint pradėti dirbti plaukų priauginimo meistre;
 • Grožio specialisto etiketas.

Praktinėje dalyje - studentai dirba savarankiškai, prižiūrint meistrui:

 • Plaukų paruošimas priauginimui: sruogų formavimas iš nukirptų plaukų, perdarymas iš plaukų tresų ir priaugintų sruogų.

2 diena - praktika. Praktinėje dalyje studentai dirba savarankiškai ir dalimis atsiskaito darbus meistrui:

 • Priauginimo zonos;
 • Sekcijų formos ir dydžiai;
 • Sruogelių išdėstymas;
 • Pirmas praktikos darbas: plaukų priauginimas ant manekeno galvos;
 • Priaugintų plaukų nuėmimas;
 • Nuimtų priaugintų plaukų paruošimas korekcijai;

3 diena - praktika. Praktika, galutinis atsiskaitymas ir sertifikatų įteikimas.

 • Kapsulių ruošimas modeliui, plaukų tonavimas ar dažymas pagal poreikį;
 • Antras praktikos darbas: plaukų priauginimas su slaviškais plaukais ant modelio (gali būti savo pasikviestas modelis).

Pasirenkant 1 dienos plaukų priauginimo kursus, pateikiama sutrumpinta pirmos dienos teorinė dalis, o plaukų priauginimas atliekamas tik ant manekeno galvos.

Plaukų priauginimo kursų pabaigoje, išlaikius egzaminą, Jūs gausite sertifikatą lietuvių/anglų kalbomis. Mūsų akademija atvers Jums naujas galimybes ir perspektyvas. Jūs galėsite įsidarbinti grožio salonuose ar grožio studijose arba net pradėti nuosavą verslą.

Puikiai egzaminą išlaikęs ir dirbantis su Prabangūs plaukai produkcija absolventas rekomenduojamas Prabangūs plaukai klientams visuose Lietuvos miestuose. Pasinaudokite galimybe ne tik gauti naują, patrauklią profesiją, bet ir nuostabių klientų ratą. Mes laukiame Jūsų plaukų priauginimo kursuose!

Plaukų priauginimo kursai Vilnius apima praktiką su nano keratino kapsulių priauginimu.

Plaukų priauginimo kursai vyksta grupėse iki 4 žmonių, adresu: Pamėnkalnio g. 9, Vilniuje. Susirinkus 4 žmonių grupei kitame Lietuvos mieste, plaukų priauginimo kursai, gali būti vykdomi tame mieste: Plaukų priauginimo kursai Kaune, plaukų priauginimo kursai Klaipėdoje.

Kursų trukmė - 3 dienos, nuo 10 val. iki 17 val. Kaina 449 Eur.

Skubančioms - 1 diena, nuo 10 val. iki 18 val. Kaina 299 Eur. 

Individualūs plaukų priauginimo kursai 1 asmeniui 999 Eur.

Baigusiems kursus studentams suteikiama nuolaida plaukams ir plaukų priauginimo instrumentams bei priemonėms.

Absolventai turi galimybė iš karto po kursų įsigyti visas plaukų priauginimo priemones vienoje dėžutėje (kaina tik studentams tik 99 Eur):

 1. Priauginimo aparatas;
 2. Itališkas keratinas;
 3. Plaukų nuėmimo žnyplės;
 4. Plaukų nuėmimo skystis;
 5. Šukos su metaliniu galiuku;
 6. Apsauginiai rutuliukai plaukams;
 7. Testiniai plaukai priauginimui.

Registracija į kursus

Apačioje užpildykite visus laukelius ir mes kaip įmanoma greičiau su Jumis susisieksime.

Arba skambinkite +370 610 16861