Priaugintų plaukų priežiūra

Priaugintų plaukų priežiūra, korekcija ir priaugintų plaukų nuėmimas

Jūs pasirinkote plaukus priauginimui ir Jūs norite, kad jie išliktų gražūs, blizgūs, o Jūsų šukuosena visada atrodytų nepakartojama? Su "Prabangūs plaukai" tai įmanoma be didelių pastangų!

Žinomos plaukų kompanijos siūlo įsigyti įvairias priaugintų plaukų priežiūros priemones, kad jų parduodami, silikonu padengti plaukai, išlaikytų savo pradinį vaizdą ir kokybę. Svarbu suprasti, kad priemonės plaukų struktūros glotninimui ir lyginimui yra skirtos ir reikalingos tik nekokybiškiems silikonu apdorotiems plaukams iš Kinijos ar Indijos. Plačiau apie tai skaitykite puslapyje Plaukų rūšys.


Priauginti plaukai "Prabangūs plaukai" prižiūrimi labai paprastai. Plaukai priauginimui "Prabangūs plaukai" yra tikri slaviški natūralūs plaukai, jie nėra padengti silikonu, ar kitaip chemiškai apdirbti, dėl to jiems nereikia jokių specialių priežiūros priemoniųVisi pateikti patarimai tinka ne tik "Prabangūs plaukai" priežiūrai, bet ir nuosavų plaukų priežiūrai, kad jie išliktų sveiki ir gražūs. Laikantis visų rekomendacijų ir prižiūrint priaugintus plaukus rūpestingai kaip nuosavus - Jūsų plaukai visada atrodys nuostabiai, bus sveiki ir gražūs. 

Priaugintų plaukų plovimas

Priauginti plaukai"Prabangūs plaukai" gali būti plaunami kiekvieną dieną, ar net dažniau, jeigu tai yra reikalinga. Skaityti toliau...

Priaugintų plaukų džiovinimas

Priauginti plaukai turi būti džiovinami pradedant nuo šaknų, vėliau išdžiovinant ir visą jų ilgį. Džiovinant plaukus plaukų džiovintuvu, nerekomenduojama naudoti karščiausio lygio. Skaityti toliau...

Priaugintų plaukų šukavimas

Priauginti plaukai turi būti šukuojami naudojant specialias šukas, kurios gerai iššukuoja priaugintus plaukus, nepažeidžiant jų tvirtinimo elementų. Skaityti toliau...

Priaugintų plaukų šukuosenos

Priauginti plaukai"Prabangūs plaukai" gali būti modeliuojami ir sušukuojami bet kokiu Jums patinkančiu būdu. Skaityti toliau...

Priaugintų plaukų dažymas

Dažant plaukus priauginimui"Prabangūs plaukai", rekomenduojama naudoti ne didesnį kaip 3% oksidatorių. Skaityti toliau...

Priauginti plaukai ir miegas

Prieš einant miegoti priauginti plaukai turi būti gerai iššukuoti nuo šaknų iki pat galiukų, o jeigu priauginti plaukai yra ilgesni negu 40 cm rekomenduojama juos susirišti arba susipinti į kasą. Skaityti toliau...

Priaugintų plaukų korekcija ir             priaugintų plaukų nuėmimas

Tinkama priaugintų plaukų priežiūra neatsiejama nuo priaugintų plaukų savalaikės korekcijos. Priaugintų plaukų korekcija yra reikalinga procedūra merginoms ir moterims, kurioms yra priauginti plaukai, ir jos pageidauja tęsti tų pačių plaukų nešiojimą.

Azijietiški, kiniški ir indiški plaukai priauginimui korekcijai yra netinkami. Plačiau skaitykite čia.

Yra skirtingi plaukų priauginimo budai, tačiau nepriklausomai nuo jų, plaukų priauginimas vyksta vienodai: plaukų sruogos priauginimui tvirtinamos prie nuosavų plaukų, naudojant kapsules plaukams ar plaukų juosteles, 6-7 mm. atstumu nuo galvos odos. Toliau nuosavi plaukai auga kartu su priaugintais plaukais, pritvirtinta kapsulė ar plaukų juostelė pasislenka žemyn 2-2,5 cm. per mėnesį.

Suaugusiam žmogui natūraliai per dieną iškrenta apie 50 plaukų. Kapsulės plaukams arba plaukų juostelės, kurių pagalba priauginti plaukai yra tvirtinami prie nuosavo plauko, sulaiko iš svogūnėlio iškritusį plauką ir neleidžia jam galutinai iškristi.

Iškritę iš svogūnėlio plaukai painiojasi aplink kapsulę ir kada plaukai atauga 5-6 cm. dėl šių išritusių plaukelių plaukai gali pradėti painiotis ir gali formuotis dredai. Būtent dėl šios priežasties būtina savalaikiai atlikti priaugintų plaukų korekciją.

Nederėtų išsigąsti dėl iškritusių nuosavų plaukų kiekio per priaugintų plaukų korekciją. Nešiojant priaugintus plaukus 2,5-3,5 mėnesius, natūraliai iškrenta vidutiniškai nuo 3500 iki 5000 plaukelių.

Kaip rodo praktika, nuosavi plaukai gadinasi ne dėl to, kad yra nešiojami priauginti plaukai, o dėl to, kad priaugintų plaukų nuėmimas, o tiksliau nuosavų plaukų išpainiojimo procedūra vyksta dėl per ilgo priaugintų plaukų nešiojimo ir uždelstos, nesavalaikės korekcijos.

Dėl šios priežasties priaugintų plaukų korekcija tampa skausminga ir nemalonia procedūra, kuri yra labai kenksminga nuosaviems plaukams. Norint išvengti šios nemalonios procedūros, rekomenduojama atlikti priaugintų plaukų korekciją ne rečiau, kaip kas 2,5-3,5 mėnesiai (priklauso nuo priauginimo būdo).

Priaugintų plaukų korekcija - tai procedūra, kurios metu priauginti plaukai, t.y. priaugintų plaukų sruogos ar plaukų juostelės yra nuimami ir, uždedant naują kapsulę ar juostelę, priauginami iš naujo 6-7 mm. atstumu nuo galvos odos.

Priaugintų plaukų nuėmimas. Ši procedūra bus labai paprasta ir neskausminga, jeigu priauginti plaukai buvo nešiojami neviršijant 2,5-3,5 mėnesių laikotarpio. Nuimant priaugintus plaukus po tokio jų nešiojimo periodo, nuosavi plaukai lieka nepažeisti ir gražūs, todėl nėra reikalingas joks plaukų atstatymas ar plaukų atgaivinimas.