Plaukų Priauginimas Kaina ir Spalvos

INDIVIDUALUMAS

Prabangūs plaukai parenka Jūsų nuosavus plaukus visiškai atitinkančius plaukus priauginimui pagal struktūrą (stori, vidutinio storio, ploni ar labai ploni plaukai), tekstūrą (tiesūs, banguoti ar garbanoti plaukai) ir faktūrą (minkšti ar šiurkštūs, glotnūs ar besipučiantys plaukai), o tai užtikrina natūralumą ir minimalią priežiūrą.


Plaukus priauginimui dažome individualiai pagal Jūsų nuosavų plaukų spalvą, kuri nustatoma konsultacijos metu arba atsiunčiant mums savo plaukų dažų gamintojo pavadinimą ir plaukų dažų numerį.


Plaukų kaina visais atvejais nustatoma individualiai, priklausomai nuo plaukų ilgio, norimo kiekio, tvirtinimo elemento ir dažymo sudėtingumo. 


Kviečiame užsirašyti į pirminę konsultaciją, kurios metu pateiksime individualų pasiūlymą Jums!
+370 610 16861

"Prabangūs plaukai" kainos ir plaukų spalvos


"Prabangūs plaukai" - plaukai priauginimui ir prisegimui -

pristato gausią spalvų paletę, kurioje pateiktos populiariausios 

plaukų spalvos ir spalvų kodai

Plaukų kaina priklauso nuo pageidaujamo plaukų ilgio, kiekio ir pasirinkto tvirtinimo elemento.

Savo klientėms siūlome įsigyti jų nuosavus plaukus atitinkančius plaukus priauginimui, parenkant taip, kad priauginti plaukai nesiskirtų nei vienu atspalviu ar tonu.

"Prabangūs plaukai" spalvų paletė, kurioje surašyti spalvų kodai, parodo ir atvaizduoja pačias madingiausias plaukų spalvas. Joje pateikta: karamelinė plaukų spalva, pilka plaukų spalva, šokoladinė plaukų spalva, kaštoninė plaukų spalva, šviasiai ruda plaukų spalva, vario spalva bei visi šviesių plaukų atspalviai

Jūsų plaukus papuoš madingas plaukų dažymas - ombre dažymas. "Prabangūs plaukai" suteikia galimybę kiekvienai merginai ir moteriai parinkti nuosavus plaukus atitinkančią spalvą ir išsirinkti patinkančią ombre.

Pageidaujant užsakyti Ombre nudažytus plaukus, užsakyme reikia nurodyti:

  1. Kokio ilgio plaukų pageidaujate. Pvz: 60 cm.
  2. Ombre viršutinė spalva ir ilgis centimetrais. Pvz.: Viršutinė Nr.1, 15 cm.
  3. Ombre apatinė spalva ir ilgis centimetrais. Pvz.: Apatinė Nr.28, 45 cm.

Plaukų kainos nepriklauso nuo pasirinktos plaukų spalvos. Plaukų kaina priklauso nuo pasirinkto plaukų ilgio, kiekio ir tvirtinimo elemento. Kainas galite rasti meniu juostoje arba čia:

KAINOS

Ilgi plaukai - moteriškumo simbolis. Nors šiais laikais kiekviena dailiosios lyties atstovė gali atrodyti taip, kaip ji svajoja nesidairydama į standartus, tačiau daugelis sutinka, kad būtent nuostabūs plaukai yra gražiausias papuošalas. Deja, ne visos esame apdovanotos nuostabiais, ilgais ir tankiai plaukais, kurie padėtų net ir tamsesnėmis dienomis atrodyti puikiai. Išeitis - plaukų priauginimas.

Nuostabūs, natūraliai atrodantys plaukai - gražiausias papuošalas! Plaukų priauginimas kaina - nedidelė, kadangi turint nuostabius ir tankius plaukus galėsite pamiršti papildomus papuošalus, nebeinvestuoti į brangius drabužius. Būtent jūs pati ir būsite savo paties akcentas stebinantis aplinkinius grožiu bei elegancija.

Plaukų priauginimo istorija...

Moterų noras atrodyti gražiai buvo aktualus visais laikais, tačiau paprasčiausiai skyrėsi priemonės, kurios padėjo skleisti tą žavesį. Lygiai taip pat kaip ir skyrėsi suvokimas - kas yra gražu. Visgi, kad ir kaip kito mados, sukosi ratu stiliai, tačiau ilgi plaukai visada buvo moteriškumo simbolis. Pirmieji dirbtiniai plaukai atsirado dar 1970-ais metais. Anuomet buvo ieškoma technologų padėsiančių sukurti kuo tvirtesnius ir natūraliau atrodančius dirbtinius plaukus. Ilgai trukęs patentavimas ir estetikos paieškos vainikavo, kad 1991 metais kompanijos "Great Lengths" įkūrėjas pirmasis užpatentavo inovatyvią plaukų ilginimo technologiją. Nors anuometinė technologija žiūrint iš šių dienų perspektyvos atrodo gana elementari, o ir rezultatas ne pats geriausias, tačiau XX amžiaus pabaigoje tai buvo tikra revoliucija.

Šių laikų technologijos kur kas toliau pažengusios į priekį ir grožio sritis visada žengia pati pirma. Neskausmingas, greitas ir paprastas plaukų priauginimas leis retus ir pavargusius plaukus prikelti naujam gyvenimui, suteikti jiems daugiau gyvybės bei išskirtinumo.

Priaugintų plaukų priežiūra

Plaukų priauginimas kaina atsipirks tik tokiu atveju, jeigu plaukai bus priauginami profesionaliame salone, naudojamos kokybiškos priemonės, o darbus atliks kvalifikuoti profesionalai. Pasirinkus pigesnius sprendimus galite plaukų priežiūrai skirti net ir pačias brangiausias priemones, tačiau jos nebus veiksmingos ir plaukai greitai pradės byrėti ir tarpusavyje pintis, pažeidžiant nuosavus plaukus bei galvos odą. Akivaizdu, kad kokybiška produkcija užtikrina ir kokybišką rezultatą.

Priaugintus plaukus iš Prabangūs plaukai geriausia plauti kas keletą dienų, ir naudoti visas savo mėgstamas plaukų priežiūros priemones. Žinoma, esant poreikiui galima plauti ir kiekvieną dieną, tačiau tai nėra naudinga ne tik priaugintiems, tačiau ir Jūsų nuosaviems plaukams. Plaukų kondicionierių bei kaukių netepkite ant galvos odos, greta šaknų, kad nesuminkštinti priaugintų plaukų tvirtinimo elementų. Tiesa, to daryti nereikia tiek turint natūralius, tiek priaugintus plaukus. Norėdamos plaukus išlaikyti kuo ilgiau gražius - juos šukuoti yra būtina naudojant specialius šepečius. Nešukuokite šlapių, palaukite kol pradžius. Kad šukavimo procesas būtų paprastesnis - naudokite savo mėgstamus aliejus, nebūtina įsigyti specialių priemonių. Formuojant šukuoseną galite velti, tiesinti ir garbanoti priaugintus plaukus. Galiausiai, eidami maudytis ir miegoti - verta susipinti kasą, susirišti plaukus, o lankantis saunoje - užsidėti kepuraitę ar susisukti rankšluosti. Taip išvengsite susivėlimo bei dirgiklių sukeliamo neigiamo poveikio plaukams ir jų tvirtinimo elementams. Akivaizdu, kad prižiūrėti priaugintus plaukus reikia lygiai taip pat kaip ir nuosavus. Ir tai visiškai suprantama, kadangi su geromis priemonėmis net ir priauginti plaukai atrodo kaip savi.

Padėsime Jums atrodyti taip, kaip labiausiai norite. Juk net ir mažiausios išvaizdos detalės gali padėti susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir kur kas geriau jaustis!

Kaip ir kokius plaukus išsirinkti?

Plaukų priauginimas - tai unikali galimybė pakeisti ne vien savo išvaizdą, bet ir savijautą. Merginos, pirmą kartą prisiauginusios plaukus, pasitempia, išsitiesia, tampa drąsesnės ir moteriškesnės. 

Skirtingoms merginoms patinka skirtingo ilgio priauginti plaukai. Išsirinkite Jums patinkantį ilgį, su kuriuo Jūs jausitės patogiai ir nepakartojamai.

"Prabangūs plaukai" plaukų ilgis yra nuo 25 cm. iki 85 cm.

75, 80 ir 85 cm ilgio plaukai yra išskirtiniai ir Lietuvoje tokios aukštos kokybės ir tokio ilgio plaukų daugiau nėra.

Mūsų klientės yra išskirtinės, nes nešioja aukščiausios kokybės ir ilgiausius Lietuvoje esančius plaukus.

Jeigu Jūsų plaukai trumpi, o Jūs norite ilgų ir tankių plaukų (kaip pavaizduota apatinėse nuotraukose), Jums reikės nuo 160 iki 300 sruogų. Toks sruogų kiekis suteiks natūralių plaukų efektą.

Jeigu Jūsų plaukai yra vidutinio ilgio ir storio, o Jūs norite ilgų plaukų (kaip pavaizduota apatinėje nuotraukoje), Jums reikės nuo 100 iki 200 sruogų.

Jeigu Jūsų plaukai yra vidutinio ilgio, o Jūs norite palikti plaukų ilgį ir tik pridėti apimties (kaip pavaizduota apatinėse nuotraukose), Jums reikės nuo 80 iki 150 sruogų.

Plaukų priauginimas kaina

Prabangūs plaukai grožio studijoje, Mindaugo 23A, Vilniuje, atliekamos plaukų priauginimo ir plaukų korekcijos procedūros. Kviečiame apsilankyti! Registracija būtina.