Plaukų Priauginimas Kaina ir Spalvos

INDIVIDUALUMAS

Savo klientėms siūlome įsigyti jų nuosavus plaukus 100% atitinkančius plaukus priauginimui, parenkant taip, kad priauginti plaukai nesiskirtų nuo nuosavų plaukų nei išvaizda, nei vienu atspalviu ar tonu.


Prabangūs plaukai parenka Jūsų nuosavus plaukus visiškai atitinkančius plaukus priauginimui pagal struktūrą (stori, vidutinio storio, ploni ar labai ploni plaukai), tekstūrą (tiesūs, banguoti ar garbanoti plaukai) ir faktūrą (minkšti ar šiurkštūs, glotnūs ar besipučiantys plaukai), o tai užtikrina natūralumą ir minimalią priežiūrą.

Plaukus priauginimui dažome individualiai pagal Jūsų nuosavų plaukų spalvą, kuri nustatoma konsultacijos metu arba atsiunčiant mums savo plaukų dažymo formulę ar dažų gamintojo pavadinimą ir plaukų dažų numerį.


Plaukų kaina visais atvejais nustatoma individualiai, priklausomai nuo plaukų kiekio, norimo ilgio, tvirtinimo elemento ir dažymo sudėtingumo. 


Kviečiame užsirašyti į pirminę konsultaciją, kurios metu pateiksime individualų pasiūlymą Jums!

Užsirašykite į konsultaciją

telefonu +370 610 16861 arba 

per Treatwell programėlę:

Plaukų parinkimas pagal struktūrą, tekstūrą ir faktūrą

Nedažytų plaukų parinkimas

Prabangūs plaukai kainos ir plaukų spalvos

Jeigu gyvenate ne Lietuvoje ir norite užsisakyti plaukus atsiuntimui, nes negalite arba nenorite atvykti į pirminę konsultaciją, galime pasiūlyti Jums išsirinkti iš tokių plaukų:

  • tiesūs-glotnūs plaukai
  • tiesūs-besipučiantys plaukai arba
  • banguoti-besipučiantys plaukai

Išsirinkę plaukų tekstūrą ir faktūrą, pasirinkite spalvą iš žemiau nurodytos paletės (paspauskite ant jos kelis kartus, kad vaizdas padidėtų) ir pateikite užsakymą čia:

Prabangūs plaukai - plaukai priauginimui ir prisegimui - pristato gausią spalvų paletę (net 55 spalvos), kurioje pateiktos populiariausios plaukų spalvos ir spalvų kodai. 

Plaukų kainos nepriklauso nuo pasirinktos plaukų spalvos, nebent pasirenkate OMBRE dažymą. Plaukų kaina priklauso nuo pasirinkto plaukų ilgio, kiekio ir tvirtinimo elemento. Kainas galite rasti meniu juostoje arba čia: 

PLAUKŲ KAINOS

Jūsų plaukus taip pat gali papuošti madingas plaukų dažymas - ombre dažymas. "Prabangūs plaukai" suteikia galimybę kiekvienai merginai ir moteriai parinkti nuosavus plaukus atitinkančią spalvą ir išsirinkti patinkančią ombre

Pageidaujant užsakyti Ombre nudažytus plaukus, užsakyme reikia nurodyti:

  1. Kokio ilgio plaukų pageidaujate. Pvz: 60 cm.
  2. Ombre viršutinė spalva ir ilgis centimetrais. Pvz.: Viršutinė Nr.1, 15 cm.
  3. Ombre apatinė spalva ir ilgis centimetrais. Pvz.: Apatinė Nr.28, 45 cm.

"Prabangūs plaukai" spalvų paletė, kurioje surašyti spalvų kodai, parodo ir atvaizduoja pačias madingiausias plaukų spalvas. Joje pateikta: karamelinė plaukų spalva, pilka plaukų spalva, šokoladinė plaukų spalva, kaštoninė plaukų spalva, šviasiai ruda plaukų spalva, vario spalva bei visi šviesių plaukų atspalviai

Kaip ir kokius plaukus išsirinkti?

Plaukų priauginimas - tai unikali galimybė pakeisti ne vien savo išvaizdą, bet ir savijautą. Merginos, pirmą kartą prisiauginusios plaukus, pasitempia, išsitiesia, tampa drąsesnės ir moteriškesnės. 

Skirtingoms merginoms ir moterims patinka skirtingo ilgio priauginti plaukai. Tačiau savo praktikoje pastebėjome, kad ilgesni plaukai moteris jaunina. Todėl išsirinkite Jums patinkantį ilgį, su kuriuo Jūs jausitės gražiai, patogiai ir nepakartojamai.

"Prabangūs plaukai" plaukų ilgis yra nuo 30 cm. iki 85 cm.

75, 80 ir 85 cm ilgio plaukai yra išskirtiniai ilgiai ir Lietuvoje tokios aukštos kokybės ir tokio ilgio plaukų daugiau niekur nerasite.

Mūsų klientės yra išskirtinės, nes nešioja aukščiausios kokybės plaukus, kurie visiškai nesiskiria nuo nuosavų plaukų, ir priauginami yra parenkant individualius kapsulių dydžius. Mes dirbame su Nano, Micro, Mini ir Standart kapsulėmis.

Kiek plaukų ir kapsulių reikia priauginimui?

Jeigu Jūsų plaukų apimtis maža, plaukai labai ploni/ploni ir trumpi/vidutinio ilgio, o Jūs norite 55 cm ilgio plaukų, kad jie atrodytų natūraliai gražiai, Jums reikės nuo 70 iki 80 gramų plaukų priauginimui, kas sudarys 180-200 vnt. NANO kapsulių arba 140-160 vnt. MICRO kapsulių

Jeigu Jūsų plaukų apimtis vidutinė, plaukai ploni ir trumpi/vidutinio ilgio, o Jūs norite 55 cm ilgio plaukų, kad jie atrodytų natūraliai gražiai, Jums reikės nuo 90 iki 110 gramų plaukų priauginimui, kas sudarys 230-300 vnt. NANO kapsulių arba 180-220 vnt. MICRO kapsulių arba 150-180 MINI kapsulių

Jeigu Jūsų plaukų apimtis didelė, plaukai ploni/vidutinio storio/stori ir trumpi/vidutinio ilgio, o Jūs norite 55 cm ilgio plaukų, kad jie atrodytų natūraliai gražiai, Jums reikės nuo 120 iki 150 gramų plaukų priauginimui, kas sudarys 300-380 vnt. NANO kapsulių / 240-300 vnt. MICRO kapsulių / 200-250 MINI kapsulių / 120-150 STANDART kapsulių

Jeigu Jūsų plaukai labai trumpi, priauginimą rekomenduojama atlikti tik NANO kapsulėmis ir Jums reikės nuo 150 iki 200 gramų plaukų, kas sudarys 500-600 vnt. NANO kapsulių


Plaukų priauginimas kaina

Norint sužinoti plaukų priauginimo kainą, kviečiame atvykti į gyvą konsultaciją Mindaugo 23A, Vilniuje, kurios metu nustatysime Jūsų plaukų apimti, plauko storį ir spalvą, bei parinksime Jums tinkančių plaukų reikalingą kiekį, ilgį, bei kapsulių dydį.

Jeigu norite atlikti priaugintų plaukų korekciją ir dideles STANDART kapsules, pakeisti į mažesnes: MINI, MICRO ar NANO kapsules, užsiregistruokite procedūrai čia:

Ilgi plaukai - moteriškumo simbolis. Nors šiais laikais kiekviena dailiosios lyties atstovė gali atrodyti taip, kaip ji svajoja nesidairydama į standartus, tačiau daugelis sutinka, kad būtent nuostabūs plaukai yra gražiausias papuošalas. Deja, ne visos esame apdovanotos nuostabiais, ilgais ir tankiai plaukais, kurie padėtų net ir tamsesnėmis dienomis atrodyti puikiai. Išeitis - plaukų priauginimas.

Nuostabūs, natūraliai atrodantys plaukai - gražiausias papuošalas! Plaukų priauginimas kaina - nedidelė, kadangi turint nuostabius ir tankius plaukus galėsite pamiršti papildomus papuošalus, nebeinvestuoti į brangius drabužius. Būtent jūs pati ir būsite savo paties akcentas stebinantis aplinkinius grožiu bei elegancija.

Plaukų priauginimo istorija...

Moterų noras atrodyti gražiai buvo aktualus visais laikais, tačiau paprasčiausiai skyrėsi priemonės, kurios padėjo skleisti tą žavesį. Lygiai taip pat kaip ir skyrėsi suvokimas - kas yra gražu. Visgi, kad ir kaip kito mados, sukosi ratu stiliai, tačiau ilgi plaukai visada buvo moteriškumo simbolis. Pirmieji dirbtiniai plaukai atsirado dar 1970-ais metais. Anuomet buvo ieškoma technologų padėsiančių sukurti kuo tvirtesnius ir natūraliau atrodančius dirbtinius plaukus. Ilgai trukęs patentavimas ir estetikos paieškos vainikavo, kad 1991 metais kompanijos "Great Lengths" įkūrėjas pirmasis užpatentavo inovatyvią plaukų ilginimo technologiją. Nors anuometinė technologija žiūrint iš šių dienų perspektyvos atrodo gana elementari, o ir rezultatas ne pats geriausias, tačiau XX amžiaus pabaigoje tai buvo tikra revoliucija.

Šių laikų technologijos kur kas toliau pažengusios į priekį ir grožio sritis visada žengia pati pirma. Neskausmingas, greitas ir paprastas plaukų priauginimas leis retus ir pavargusius plaukus prikelti naujam gyvenimui, suteikti jiems daugiau gyvybės bei išskirtinumo.

Priaugintų plaukų priežiūra

Plaukų priauginimas kaina atsipirks tik tokiu atveju, jeigu plaukai bus priauginami profesionaliame salone, naudojamos kokybiškos priemonės, o darbus atliks kvalifikuoti profesionalai. Pasirinkus pigesnius sprendimus galite plaukų priežiūrai skirti net ir pačias brangiausias priemones, tačiau jos nebus veiksmingos ir plaukai greitai pradės byrėti ir tarpusavyje pintis, pažeidžiant nuosavus plaukus bei galvos odą. Akivaizdu, kad kokybiška produkcija užtikrina ir kokybišką rezultatą.

Priaugintus plaukus iš Prabangūs plaukai geriausia plauti kas keletą dienų, ir naudoti visas savo mėgstamas plaukų priežiūros priemones. Žinoma, esant poreikiui galima plauti ir kiekvieną dieną, tačiau tai nėra naudinga ne tik priaugintiems, tačiau ir Jūsų nuosaviems plaukams. Plaukų kondicionierių bei kaukių netepkite ant galvos odos, greta šaknų, kad nesuminkštinti priaugintų plaukų tvirtinimo elementų. Tiesa, to daryti nereikia tiek turint natūralius, tiek priaugintus plaukus. Norėdamos plaukus išlaikyti kuo ilgiau gražius - juos šukuoti yra būtina naudojant specialius šepečius. Nešukuokite šlapių, palaukite kol pradžius. Kad šukavimo procesas būtų paprastesnis - naudokite savo mėgstamus aliejus, nebūtina įsigyti specialių priemonių. Formuojant šukuoseną galite velti, tiesinti ir garbanoti priaugintus plaukus. Galiausiai, eidami maudytis ir miegoti - verta susipinti kasą, susirišti plaukus, o lankantis saunoje - užsidėti kepuraitę ar susisukti rankšluosti. Taip išvengsite susivėlimo bei dirgiklių sukeliamo neigiamo poveikio plaukams ir jų tvirtinimo elementams. Akivaizdu, kad prižiūrėti priaugintus plaukus reikia lygiai taip pat kaip ir nuosavus. Ir tai visiškai suprantama, kadangi su geromis priemonėmis net ir priauginti plaukai atrodo kaip savi.

Padėsime Jums atrodyti taip, kaip labiausiai norite. Juk net ir mažiausios išvaizdos detalės gali padėti susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir kur kas geriau jaustis!