Privatumo politika

Privatumo politika

UAB "Prabangūs plaukai" rūpinasi savo Lankytojų (Jūsų) privatumu ir saugo jų asmens duomenis. Ši privatumo politika taikoma Kompanijos interneto svetainės Lankytojų asmens duomenims, kuriuos tvarko UAB "Prabangūs plaukai", įmonės kodas 304311311, esanti adresu Pamėnkalnio g. 9, Vilnius, Lietuva, toliau - Kompanija.

LANKYTOJŲ SUTIKIMAS SU ŠIA PRIVATUMO POLITIKA

Perduodami Kompanijai savo asmens duomenis, Lankytojai sutinka su šios Privatumo politikos taisyklėmis. Jei Lankytojas nesutinka su šios politikos taisyklėmis, jis privalo neteikti tvarkyti savo asmens duomenų. Sutikimą Lankytojas išreiškia registracijos metu, pažymėdamas atitinkamą skiltį.

KOKIĄ ASMENINĘ INFORMACIJĄ KOMPANIJA RENKA IŠ LANKYTOJŲ?

Registruojant užsakymą, registruojantis į kursus ar siunčiant žinutę Kompanijai, interneto svetainėje yra prašoma įvesti savo vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, gyvenamojo miesto pavadinimą bei kitą asmeninę informaciją. Kompanija informaciją renka EB Reglamento Nr. 2016/679 6.1 str. a) ir b) punktų pagrindu.

KADA KOMPANIJA RENKA LANKYTOJO ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Kompanija renka asmeninę Lankytojo informaciją, kai Lankytojas pateikia užsakymą Kompanijos interneto svetainėje, registruojasi į kursus, prenumeruoja naujienlaiškį, siunčia žinutę su klausimais Kompanijai, įvedant informaciją Kompanijos svetainėje.

KAIP KOMPANIJA NAUDOJA LANKYTOJO ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Kompanija gautą informaciją naudoja šiems tikslams:

• Siekiant susisiekti su Lankytoju, gavus bet kokia iš jo užklausų,

• Norėdama patobulinti interneto svetainę,

• Paslaugų gerinimui ir patrauklumo didinimui,

• Siekiant geresnio aptarnavimo,

• Gerinant interneto svetainės turinį, reklamą bei kitą svetainės funkcionavimą,

• Greitesniam atsakymui į užklausas bei sandorių vykdymui,

• Siunčiant periodinius el. laiškus apie Lankytojo užsakymą ar kitus produktus ir paslaugas.

KAIP KOMPANIJA SAUGO LANKYTOJO INFORMACIJĄ?

Kompanijos interneto svetainė yra reguliariai tikrinama siekiant užtikrinti saugumą ir išvengti numanomų pažeidimų, kad Lankytojo apsilankymas interneto svetainėje būtų kuo saugesnis.

Kompanija naudoja reguliarų kenkėjiškų programų nuskaitymą.

Lankytojo asmeninė informacija yra saugi ir prieinama tik ribotam asmenų skaičiui, autorizuotų naudotis tokia informacija.

Kompanija įgyvendina įvairias saugumo priemones, kai Lankytojas pateikia užsakymą, kad užtikrintų Lankytojo asmeninės informacijos saugumą.

AR KOMAPANIJA NAUDOJA SLAPUKUS ("COOKIES")?

Taip, Kompanija naudoja slapukus. Slapukai - nedideli failai, kuriuos interneto svetainė arba jos paslaugų teikėjas per Lankytojo interneto naršyklę perduoda į Lankytojo kompiuterio standųjį diską (jei Lankytojas leidžia), leidžiantiems svetainės ar paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti Lankytojo naršyklę ir fiksuoja bei prisimena tam tikrą Lankytojo informaciją.

Kompanija naudoja slapukus, kad galėtų prisiminti ir apdoroti Lankytojo užklausos elementus. Jie taip pat naudojami, kad padėtų Kompanijai suprasti Lankytojų pageidavimus pagal ankstesnę ar esamą interneto svetainės veiklą, kuri leidžia Kompanijai suteikti patobulintas paslaugas. Kompanija taip pat naudoja slapukus, kad galėtų sudaryti suvestinius duomenis apie internetinės svetainės lankomumą ir sąveiką su Lankytojais, kad ateityje galėtų pasiūlyti geresnius svetainės naudojimo įrankius.

Kompanija naudoja slapukus, kad:

• Jų pagalba prisimintų ir apdorotų užsakymų elementus,

• Suprastų ir išsaugotų Lankytojo nustatymus būsimiems apsilankymams,

• Stebėtų reklamą.

Lankytojas gali pasirinkti, kad jo kompiuteris įspėtų jį kiekvieną kartą, kai siunčiamas slapukas, arba gali pasirinkti išjungti visus slapukus. Tai Lankytojas gali atlikti per naršyklės (pvz., "Internet Explorer") nustatymus. Kiekviena naršyklė yra šiek tiek kitokia, todėl reikėtų peržiūrėti naršyklės meniu "Pagalba", siekiant sužinoti, kaip tinkamai keisti slapukus.

Jeigu Lankytojas išjungs slapukus, tam tikros funkcijos bus neprieinamos. Tai neturės įtakos svetainės veiksmingumui.

LANKYTOJO TEISĖS SUSIJUSIOS SU ASMENS DUOMENŲ TVARKYMU

Lankytojas turi teisę automatizuotai ar kreipiantis į Kompaniją prašyti :

• Ištrinti visus tvarkomus Lankytojo asmens duomenis ar apriboti jų administravimą, jei nėra vykdomų sutarčių ar kreditorinIų įsipareigojimų Kompanijai;

• Atšaukti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo;

• Redaguoti savo asmens duomenis;

• Perduoti Kompanijos turimus Lankytojo asmens duomenis tretiesiems asmenims.

DUOMENŲ ATSKLEIDIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS

Kompanija neperduoda, neparduoda ar kitais būdais neteikia Lankytoją identifikuojančių asmens duomenų trečiosioms šalims, nebent iš anksto apie tai informuos Lankytoją. Kompanija turi teisę perduoti asmens duomenis kitiems duomenų tvarkytojams siekdama teisėtų interesų (pvz. teisminiai ginčai, ikiteisminė ginčų sprendimo procedūra). Kompanijos įsipareigojimas neapima interneto svetainės talpinimo partnerių ir kitų šalių, kurios padeda Kompanijai valdyti interneto tinklalapį, vykdyti veiklą ar aptarnauti Lankytojus. Kompanija deda pastangas nurodytų partnerių patikimumui užtikrinti, tačiau neprisiima atsakomybės už asmens duomenų saugumo pažeidimus, nesusijusius su Kompanijos veiksmais. Asmens duomenims yra taikomas slaptumas, taičau Kompanija gali perduoti Lankytojo asmeninę informaciją, kai to reikalauja įstatymai ar teisėsaugos institucijos, taip pat užtikrinant Kompanijos interneto svetainės politikos laikymąsi ar siekiant apsaugoti Lankytojų ar Kompanijos teisėtus interesus.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ NUORODOS

Kartais Kompanija savo nuožiūra gali įtraukti arba pasiūlyti trečiųjų šalių produktus ar paslaugas savo interneto svetainėje. Trečiųjų šalių interneto svetainės turi atskirą ir nepriklausomą privatumo politiką. Todėl Kompanija neprisiima jokios atsakomybės už šių svetainių turinį ir veiklą. Nepaisant to, Kompanija siekia apsaugoti savo svetainės vientisumą ir priima bet kokius atsiliepimus apie šias svetaines.

"Google" tinklaraštis naudoja savo reklamos principus, kurie yra sukurti taip, kad rinktų Lankytojų apsilankymų skaičius. Kompanija taip pat naudoja "Google AdSense" reklamą savo interneto svetainėje, reklamuojant trečiuosius asmenis.

"Google" tinklaraštis, kaip trečioji šalis, naudoja savo slapukus, kad galėtų sekti Lankytojų apimtis ir kad trečiųjų asmenų skelbimai būtų rodomi Kompanijos interneto svetainėje. Naudojant "DART" slapukus, "Google" tinklaraštis gali rodyti skelbimus Kompanijos Lankytojams pagal jų apsilankymą Kompanijos interneto svetainėje ir kitose svetainėse. Lankytojai gali atsisakyti naudoti DART slapukus apsilankę "Google" skelbimų ir turinio tinklo privatumo politikoje.

Kartu su trečiųjų šalių tiekėjais, pvz., "Google" tinklaraščiu, naudodamiesi pirmosios šalies slapukais (pvz., "Google Analytics" slapukais) ir trečiųjų šalių slapukais (pvz., "DoubleClick" slapuku) ar kitais trečiųjų šalių identifikatoriais, Kompanija kartu kaupia duomenis apie Lankytojų sąveiką su skelbimų parodymais ir kitomis skelbimų aptarnavimo funkcijomis, susijusiomis su Kompanijos interneto svetaine.

Lankytojas gali nustatyti pageidavimus ir gauti informaciją, kaip "Google" tinklaraštis teikia reklamą, naudojant "Google" skelbimų nustatymų puslapį. Lankytojas taip pat gali atsisakyti reklamos apsilankant "Internetinio tinklo reklamos" atsisakymo puslapyje ir atsisakyti "Google Analytics" reklamos.

EL. PAŠTO ADRESO REGISTRAVIMAS

Kompanija renka Lankytojų el. pašto adresus, kad:

• Siųsti informaciją, atsakyti į užklausas ir / ar kitus prašymus ar klausimus.

• Tvarko užsakymus ir siunčia informaciją bei atnaujinimus, susijusius su užsakymais

• Kompanija taip pat gali atsiųsti Lankytojui papildomos informacijos, susijusios su Kompanijos produktu ir / ar paslauga.

Kad būtų laikomasi privatumo politikos nuostatų, Kompanija:

• Nenaudoja klaidinančio el. laiško pavadinimo

• Nustato el.laišką kaip reklamą, jeigu toks jis yra

• Įtraukia svetainės adresą

• Stebi trečiosios šalies rinkodaros paslaugas, jei tokios bus taikomos

• Greitai vykdo atsisakymo prašymus

• Leidžia vartotojams atsisakyti prenumeratos, naudodami nuorodą kiekvieno el. laiško apačioje.

Jeigu Lankytojas bet kada norėtų atsisakyti prenumeratos gauti būsimus el. laiškus, jis gali kiekvieno el. laiško apačioje sekti esančias instrukcijas ir Kompanija nedelsiant pašalins jį iš prenumeratorių.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei turite klausimų ar prašymų susijusių su Jūsų tvarkomais asmens duomenims, susisiekite su mumis el. paštu info@prabangusplaukai.lt


© 2017-2020 UAB PRABANGŪS PLAUKAI privatumo politika